Собе

Фацилитиес: Балкон, Патио, Гарден Виев, Поол Виев, тераса, сателитски канали, флат-сцреен ТВ, Сејф, Клима, Фан, екстра дуго фирми Цоцомат кровати (> 2 метра), комарници, Гардероба / Цлосет, производе за чишћење , Одећа рацк, Фен за косу, Купатило, Душ, Туалет, Душ, Кухиња, Фрижидер, Микроталасна, трпезарија, Кеттле, посуђе, пећница, бојлера, Машина за кафу, Табле, гарнитура за седење, Отворени трпезарија, Пешкири, постељина, Поол пешкири.